Menu
Your Cart

Daniel Klein DKJ.3.1078-3


DKJ.3.1078-3
Нема на залиха
Daniel Klein DKJ.3.1078-3
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена/Златна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка22 mm
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
ПолЖенски
Попуст40% Попуст
Ознаки: daniel, klein, dkj.3.1078-3