Menu
Your Cart

Daniel Klein DKJ.3.1070-4


DKJ.3.1070-4
Нема на залиха
Daniel Klein DKJ.3.1070-4
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитРозе Голд
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка19 mm
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
ПолЖенска Алка
Попуст40% Попуст
Ознаки: daniel, klein, dkj.3.1070-4