Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12513.7

DK.1.12513.7
-50 %
Daniel Klein DK.1.12513.7
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ,ЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеМултиколор
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,190ден
1,095ден