Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12513.10

DK.1.12513.10
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12513.10
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ,ЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,190ден
1,095ден