Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12490.7

DK.1.12490.7
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12490.7
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште42 мм
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеРозева
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,190ден
1,595ден