Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12490.2

DK.1.12490.2
-50 %Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12490.2
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште42 мм
Боја на РемчеЦрвена
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,190ден
1,595ден