Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12455.7

DK.1.12455.7
-50 %Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12455.7
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,590ден
2,795ден
Ознаки: daniel,klein,ltd popust,-50