Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12424.1

DK.1.12424.1
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12424.1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеЦрна
Вид на камен Swarovski Kristal
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,990ден
1,495ден
Ознаки: daniel, klein, ltd popust, -50