Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12382.4

DK.1.12382.4
-30 %Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12382.4
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеСребрена/Роуз Голд
Боја на КукиштеСребрена/Роуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
2,990ден
2,093ден