Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12357.3

DK.1.12357.3
-30 %
Daniel Klein DK.1.12357.3
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеЗлатна
Вид на камен Swarovski Kristal
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
3,490ден
2,443ден