Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12344.3

DK.1.12344.3
-30 %Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12344.3
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
4,990ден
3,493ден