Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12343.6

DK.1.12343.6
-30 %Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12343.6
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеКрем
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
2,990ден
2,093ден