Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12343.1


DK.1.12343.1
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12343.1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
2,990den
1,495den