Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12320.3

Daniel Klein DK.1.12320.3
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеЗлатна
Вид на камен Swarovski Kristal
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
0ден