Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12281.3

Daniel Klein DK.1.12281.3
Daniel Klein DK.1.12281.3
Daniel Klein DK.1.12281.3
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12281.3
Daniel Klein DK.1.12281.3
Daniel Klein DK.1.12281.3
Daniel Klein DK.1.12281.3
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште43 мм
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
3,190ден
2,233ден
Ознаки: casovnici, daniel, klein, group, ltd