Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12279.6

DK.1.12279.6
-30 %
Daniel Klein DK.1.12279.6
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
3,490ден
2,443ден