Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12275.1

DK.1.12275.1
-30 %Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12275.1
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
2,590ден
1,813ден