Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12219.2

DK.1.12219.2
-30 %Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12219.2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште43 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
3,290ден
2,303ден