Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12129.2

DK.1.12129.2
-50 %Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12129.2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена/Сина
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,690ден
2,345ден