Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12090.6

Daniel Klein DK.1.12090.6
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик/Порцелан
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена/Црна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
0ден