Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12088.3

Daniel Klein DK.1.12088.3
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеЗлатна/Сребрена
Боја на КукиштеЗлатна/Сребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
0ден