Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12051.1

Daniel Klein DK.1.12051.1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
0ден