Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12001.1


DK.1.12001.1
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12001.1
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
3,190den
2,233den