Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.11975.1

Daniel Klein DK.1.11975.1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
0ден