Menu
Your Cart

Casio WS-1500h-1A


WS-1500h-1A
WS-1500h-1A
WS-1500h-1A
-25 % Нема на залиха
WS-1500h-1A
WS-1500h-1A
WS-1500h-1A
Casio WS-1500h-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште50 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
ТајмерТајмер за Риболов
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, ws-1500h-1a