Menu
Your Cart

Casio W-735H-2A


W-735H-2A
-25 % Нема на залиха
Casio W-735H-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште48 мм
Боја на РемчеСина
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
3,990.00den
2,992.50den


Ознаки: casio, w-735h-2a