Menu
Your Cart

Casio W-219H-8B


W-219H-8B
W-219H-8B
-25 % Нема на залиха
W-219H-8B
W-219H-8B
Casio W-219H-8B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,590.00den
1,942.50den


Ознаки: casio, w-219h-8b