Menu
Your Cart

Casio W-218HC-4A2


W-218HC-4A2
W-218HC-4A2
W-218HC-4A2
W-218HC-4A2
. -25 %
W-218HC-4A2
W-218HC-4A2
W-218HC-4A2
W-218HC-4A2
Casio W-218HC-4A2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеРозева
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
2,890.00den
2,167.50den


Ознаки: casio, w-218hc-4a2