Menu
Your Cart

Casio Sheen SHE-4550D-2A


SHE-4550D-2A
SHE-4550D-2A
-40 % Нема на залиха
SHE-4550D-2A
SHE-4550D-2A
Casio Sheen SHE-4550D-2A
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 40%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 32 mm
Боја на РемчеСребрена
Вид на камен Swarovski Kristal
Тип на СтаклоSapphire crystal with anti-reflective coating
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
9,590.00den
5,754.00den
Ознаки: casio, she-4550d-2a sheen