Menu
Your Cart

Casio Sheen SHE-3516D-2A


LTP-2069D-2A
LTP-2069D-2A
Akcija . -40 %
LTP-2069D-2A
LTP-2069D-2A
Casio Sheen SHE-3516D-2A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
9,590.00den
5,754.00den


Ознаки: casio, she-3516d-2a sheen