Menu
Your Cart

Casio MWD-100H-2A


MWD-100H-2A
-25 % Нема на залиха
Casio MWD-100H-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеСина
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,490.00den
2,617.50den


Ознаки: casio, mwd-100h-2a