Menu
Your Cart

Casio MTP-VD03D-1A


MTP-VD03D-1A
-25 %
Casio MTP-VD03D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 41 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
3,442.50den