Menu
Your Cart

Casio MTP-VD01D-2E


MTP-VD01D-2E
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-VD01D-2E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,990den
2,993den