Menu
Your Cart

Casio MTP-V004D-7B2


MTP-V004D-7B2
MTP-V004D-7B2
MTP-V004D-7B2
-30 % Нема на залиха
MTP-V004D-7B2
MTP-V004D-7B2
MTP-V004D-7B2
Casio MTP-V004D-7B2
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 42 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
2,933.00den
Ознаки: casio, mtp-v004d-7b2