Menu
Your Cart

Casio MTP-V001D-1B

MTP-V001D-1B
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-V001D-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
2,590den
1,813den
Ознаки: casovnici, casio