Menu
Your Cart

Casio MTP-E301L-7B


MTP-E301L-7B
Нема на залиха
Casio MTP-E301L-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
6,790.00den


Ознаки: casio, mtp-e301l-7b