Menu
Your Cart

Casio MTP-1381L-7A


MTP-1381L-7A
MTP-1381L-7A
MTP-1381L-7A
Нема на залиха
MTP-1381L-7A
MTP-1381L-7A
MTP-1381L-7A
Casio MTP-1381L-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,190.00den


Ознаки: casio, mtp-1381l-7a