Menu
Your Cart

Casio MTP-1374D-5A


MTP-1374D-5A
MTP-1374D-5A
. AKCIJA -30 %
MTP-1374D-5A
MTP-1374D-5A
Casio MTP-1374D-5A
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 Датум,Три Стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,990.00den
4,893.00den
Ознаки: casio, mtp-1374d-5a