Menu
Your Cart

Casio MTP-1374D-2A


MTP-1374D-2A
MTP-1374D-2A
Нема на залиха
MTP-1374D-2A
MTP-1374D-2A
Casio MTP-1374D-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
7,290.00den


Ознаки: casio, mtp-1374d-2a