Menu
Your Cart

Casio MTP-1303PL-1A


MTP-1303PL-1A
MTP-1303PL-1A
. -25 %
MTP-1303PL-1A
MTP-1303PL-1A
Casio MTP-1303PL-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, mtp-1303pl-1a