Menu
Your Cart

Casio MTP-1303PD-7A


MTP-1303PD-7A
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-1303PD-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,490.00den
3,370.00den


Ознаки: casio, mtp-1303pd-7a