Menu
Your Cart

Casio MTP-1302PSG-7A


MTP-1302PSG-7A
MTP-1302PSG-7A
-25 % Нема на залиха
MTP-1302PSG-7A
MTP-1302PSG-7A
Casio MTP-1302PSG-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена/Златна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,390.00den
4,042.50den


Ознаки: casio, mtp-1302psg-7a