Menu
Your Cart

Casio MTP-1128A-1A


MTP-1128A-1A
Нема на залиха
Casio MTP-1128A-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште37 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,590.00den


Ознаки: casio, mtp-1128a-1a