Menu
Your Cart

Casio LTP-V005GL-7b


LTP-V005GL-7b
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-V005GL-7b
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм,30 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,690den
2,018den