Menu
Your Cart

Casio LTP-V005D-1A

LTP-V005D-1A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V005D-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,890ден
2,023ден
Ознаки: casovnici, casio