Menu
Your Cart

Casio LTP-V004L-1A


LTP-V004L-1A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V004L-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 31 mm
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,813.00den
Ознаки: casio, ltp-v004l-1a