Menu
Your Cart

Casio LTP-V004D-2B

LTP-V004D-2B
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V004D-2B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,990den
2,093den
Ознаки: casovnici, casio