Menu
Your Cart

Casio LTP-V002D-7A


LTP-V002D-7A
Нема на залиха
Casio LTP-V002D-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште25 мм
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
3,090.00den


Ознаки: casio, ltp-v002d-7a