Menu
Your Cart

Casio LTP-E140GG-1B

LTP-E140GG-1B
-50 %
Casio LTP-E140GG-1B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,990ден
2,990ден
Ознаки: casovnici,casio popust,-50