Menu
Your Cart

Casio LTP-2085L-1A

LTP-2085L-1A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-2085L-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,690den
3,983den
Ознаки: casovnici, casio